Występ Czesława Mozila w naszej strażnicy – zapraszamy – OSP "Stołpno"
Występ Czesława Mozila w naszej strażnicy – zapraszamy

Występ Czesława Mozila w naszej strażnicy – zapraszamy

Na zaproszenie OSP „Stołpno” 21 marca w sali dawnej szkoły muzycznej przy ul. Kościuszki 4 wystąpi Czesław Mozil. Artysta zasłynął między innymi platynową płytą „Debiut”,  jako juror w programie talent show X Factor, czy głos Olafa w „Krainie lodu”.

Bilety można zakupić przez stronę internetową: https://www.kupbilecik.pl/impreza-24501-czeslaw.spiewa.solo.act.miedzyrzec.podlaski.html

Zostało ich już bardzo niewiele.

 

Występ Czesława Mozila, to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.